NECH MĚ,ABYCH BYLA PRÁZDNÁ A LEHKÁ A MOŽNÁ DNES V NOCI NAJDU KLID!

MOJE KECY

JuPÍÍÍÍ 10000 :)))))

16. března 2010 v 8:28 | NatHalka Hollywodova

Se mnou to asi šlehne..xD konečně mých vytoužených 10000 lidi.Opravdu nevím jak vám mám poděkovat strašně si toho vážím ani si nedovedete představit jak moc!!!!Takže vám přeju at se vám tu líbí a at vás tu chodí víc a víc MO MOC DĚKUJU

MILUJU VÁS

TOPlist

NECHÁÁPU

13. března 2010 v 10:33 | NATKA
Ahojky hej musím se vás na něco zeptat?já když příjdu na svůj blog tak nevidím rubriky které se objeví až jak když kliknu na článek taky to vidíte?????nevíte co s tím????

ALŽBĚTA BATHORY

1. března 2010 v 20:34 | NatHalka Hollywodova
Vím,že tohle jsem nepatří,ale já to tu prostě musím dát.Alžeběta Bathory myslím,že ji všichni bduete znát a když tohle jméno uslyšíte tak vám stejně jako bude tuhnout krev v žilách.Ano řeč je o největší vražedkyni všech dob.Možná vám to příjde divné,ale já jí miluju.Myslím v tom slova smyslu ne že bych mě vražedný sklony:DNo i když:DDDDDFascinuje m+její život byla to taková zrůůda!Z které mi běhá mráz po zádech,ale jsem na ní zavilaslá pořád o ní musím n něco číst a zajímat viděla jsem i film Bathory-dokonalý patří mezi moje nej....Proto vám tu davám tenhle článek,který si myslím s váma hodně zamavá.Byla to prostě odporná,vražedná,krutá,bezcitná zrůda!
Devětadvacátého prosince 1610 směřoval k Čachticím Juraj Thurzo, uherský palatin (místodržící) a po panovníkovi nejmocnější muž v zemi. Jel až z Bratislavy, aby tu zkontroloval šlechtičnu Alžbětu Báthoryovou. Za umučení nejméně tří set děvčat byla odsouzena k věčnému pobytu v čachtickém hradě a její majetek byl rozdělen mezi její tři děti.
Alžběta Báthoryová trpěla impulsivním sadismem.


Thurzo si schválně vybral vánoční čas, protože předpokládal, že jej lidé tráví v rodinném kruhu. Navíc se obával, že by šlechtična mohla z Čachtic uprchnout. Alžběta (1560-1614) byla v Čachticích už od poloviny října, ale nezabydlela se na hradě - usídlila se ve svém domě ve městě. A v něm čekalo na Thurza překvapení. Sotva vstoupil do Alžbětiných komnat, uviděl hrozný výjev.
"Když naši lidé a služebnictvo vešli do domu, našli tam mrtvou dívku, druhá vyčerpaná mučením a surově zbitá, už zemřela. Kromě toho tam seděla další zmlácená žena a další, svázané, které si ta prokletá osoba schovávala pro jinou příležitost," psal později v dopise své ženě Alžbětě Czorborové.

Jenom já

5. února 2010 v 16:52 | NatHalka Hollywodova
Ahojte moje zlatíčka myslím že je na čase abych se vám trochu představila:

ČTVRTÝ DRUH

3. února 2010 v 16:09 | NatHalka Hollywodova
DneSKA JSEM VIDĚLA ten nejužasnější filmík na světě:ČTVRTÝ DRUH.je opravdu skvělý všemdoporučuju ale pozor neodporučuju to slabším povahou sousta lidí se na to nedokázalo dívat je to opravdové pscho!!ALE JE UPLNĚ NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍ!

TADY MÁTE MALOU UPOUTÁVKU!!WARNING!!obrazekMotto: Existují čtyři druhy setkání s mimozemskou civilizací. Ten čtvrtý je únos.
Krátký popis

V roce 1972 byla stanovena stupnice vyšetřování případů s podezřením účasti mimozemské iteligence. Zpozorování UFO bývá označeno jako první druh setkání, shromáždění důkazů znamená druhý stupeň, kontakt s mimozemšťany je druhem třetím. Poslední, čtvrtý druh setkání, označuje únos. Dokumentace třetího a čtvrtého druhu setkání neexistovala. Donedávna. Provokativní thriller Čtvrtý druh je natočen podle skutečných událostí v odlehlém městě Aljašky, kde od šedesátých let dochází k záhadnému mizení lidí. Tento jev nebyl nikdy uspokojivě vysvětlen. Díky natáčení psychologických sezení s traumatizovanými pacienty objevila a shromáždila doktorka Abigail Tylerová (Milla Jovovich) extremně znepokojující důkazy o setkání čtvrtého druhu, které vedly k obnovení vyšetřování záhadných zmizení.


TRAILER:


PS:OPRAVDU NEJLEPŠÍ FILM NA SVĚTĚ A HRAJE TAM SKVĚLÁ HEREČKA MILLA JOVOVICH,která v tomto filmu předvede užasný herecký výkon.....

NEVÍÍÍÍÍÍÍÍM

31. ledna 2010 v 16:20 | NatHalka Hollywodova
Ahoj!!!!!!!!!!Jak se máte??NO já užasně konečě prázdniny to zase bue za týden krize:DDDDChtěla jsem se vás na něco zeptat a moc prosím o odpověd.Nevíte jakou měl Ben holku??Myslím že už určitě nějákou měl,ale já nevím kdo to byl ani jak vypadala moc moc prosím za pomoc jestli někdo o nečem takovém nevíte nebo jestli neznáte nějáké stránky o Benovi kde bych to mohla hledat moc moc prosímm!

NEW MOON

23. ledna 2010 v 21:13 | NatHalka Hollywodova
Ahojky miláčkové:-*dneska jsem měla fakt skvělej den byli jsme s holkama v kine na NEW MOON.Twl jsem objevla 2 nejkrásnějšího chlapa na světě .Dokonalost!Je tak krásně bledej ´jo a jen pro zajímavost o mě jsem asi tak stějně bledá mám opavdu strašně bledou kůži:))))))Je dokonalej!Samozřejmně až po Benouškovi!Miluju je oba:-*:-*

POMOOOOOOOOOC

18. ledna 2010 v 20:37 | NatHalka Hollywodova
Ahojky lidičky prosímmmm pomoc našla jsem jeden rozhovor,ale je to strašně špatně přeložený pošlu vám tady odkaz a moc vás prosím jestli by mi s tím někdo nepomohl!Kdo by to nerozluštil pošli třeba i anglický odkaz prosím nebno jestli ten rozhovor někdo zná moc moc prosím pomoc!!!!!

MÉ HODNOCENÍ FILMU DORIAN GRAY

2. ledna 2010 v 10:12 | NATKA
Ahojky lidičky včera jsem poprvé zkoukla film Dorian Gray moje hodnocení:DĚS!HRŮZA!KATASTROFA!Nechápu jak tu knížku takhle zkoili.Byla jsem hrozně sklamaná.Nechápu jak na to Ben mohhl kývnout.opravdu děs a hrůza.Aaby toho nebylo málo tak je tam taky hodně erotických scén,ale ty vás za pár minut začnou velmi velmi nudit.Sice jsem jje obrečela ale to neřešte.A ještě jeden velmi důležitý poznatek hrajou tam opravdu hnusní herci a herečky až na ty tři(Ben,Colin a Ben Chaplin)Tak mě příjde že nikdo hezčí jim tam nechtěl hrát.Vprůběhu dne sem dám odkaz na ten film,ale fakt tragénie jestli tak hrozné budou i jeho ostatní filmy tak to potěš pánbůh.

CHRISTMAS

24. prosince 2009 v 10:46 | NATKA
MNO TAK ASI JAK VŠICHNI OSTATNÍ...xD...xD.VÁM POPŘEJU VESELE VÁNOCE,ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ,HLAVNĚ TUČNÉHO JĚŽÍŠKA,SOUSTU LÁSKA A KÁMARÁDU.
MÁM VÁS STRAŠNĚ MOC RÁDA A DĚKUJU ŽE NA MŮJ BLOG CHODÍTE A MÁTE HO RÁDI!!!

SEM BORKÁÁÁ!!!

20. prosince 2009 v 16:12 | NATKA
Ahojky lidičky jak se máte???? Já celekem fajn.Vzhledem k tomu,že miluju marcipán tak sem se rozhodla že udělám menší výtvory.Mno a tohle je výsledek:

1.Jen abyste věděla B+N znamená benoušek+ já:D

2.Smajlík!
3.A tohle je můj budoucí domov!!
PS:MNO VÍM MOŽNÁ VÁS TO NEZAJÍMÁ ALE CHTĚLA SEM SE POCHLUBIT:DDDDDDDTAK SNAD SE LÍBÍ JÁ SEM SPÍŠ RÁDA ŽE NEVYBUCHLA KUCHYN:DDD

PROSBIČKA O POMOC!!HELP ME PLEASE!!!

11. prosince 2009 v 8:21 | NATKA
LIDIČKY PROSÍM POMZTE MI.CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JESTLI NĚKDO NEVÍ JAK VYPADÁ BRATR BENA BARNESE NEBO NEVÍTE KDE BY O NĚM NĚCO MOHLO BÝT SRAŠNĚ VÁS PROSÍM O POMOC!!MILUJU VÁS!!!

FILM 2012!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28. listopadu 2009 v 12:28 | NATKA
Ahojky lidičky včera jsem byla v kině na film 2012.Byl opravdu užasný nejen ti krásní herci:DDDDD, ale převším užasné efekty.Opravdu vážně užasný...DOPORUČUJU!!!


A CO JSTE VY DĚLALI NEBO SE NA VÍKEND CHYTAT UDĚLÁTE???

NEVÍTE KDO TO MŮŽE BÝT???

29. října 2009 v 18:44 | NATKA
.Ještě ted mě bojí srdce.Mno nic nevíte teda kdo to je??prosím kdo ví at mi napíše do komenti moc díky!!!


MILUJU VÁS PAPA

8000 LIDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29. října 2009 v 7:37 | NATKA

8000

Lidičičky já vás prostě miluju děkuju vám strašně moc za tuto návštěvnost moc si toho i vás važím a všechny vás miluju.Tak ještě jednou moc díky za všechno.


PS:a abych nezapoměla chtěla bych poděkovat mému milovanému SB nwwm,za překrásný desing moc díku všem i tobě zlatíí!!!!!MILUJU VÁS

VAŠE ERSEBETH...DESING PLEASE

24. října 2009 v 10:50 | NATKA
Ahojky lidičky potřebuju pomoct chtěla bych se zeptat jestli z vás někdo nedělá desingy.Chtěla bych newale nevím komu si o něj mám říct prosím ozvěte se mi nebo poradte kdo takové desing dělá jinak vás miluju papappa.............................


ps:Jo a nevíte nějákou dobrou stranku o benu barnesovi moc prosímm????

CAN I HELP YOU????

18. září 2009 v 19:18 | NATKA
Ahojky moje zlatíčka především bych vám chtěla poděkovat na vaí návštěvnost v poslední době se o dost zlepšila.Moc vám děkuju,ale mám na vás prosbu chtěla bych se spřátelit s blogy,které jsou o Benovi moc vás prísm jestli o nějákém nevíte????????????????????????????????????????
Moc moc prosím....

OMLUVA FOR NINKA

25. srpna 2009 v 12:29 | NATKA
CHTĚLA BYCH SE HROZNĚ MOC OMLUVIT MAJITELCE TOHODLE BLOGU http://nikyrock.blog.cz/.JE MI TO MOC LÍTO A DOUFÁM ŽE MI TO PROMINEŠ A SPŘÁTELÍŠ SE SE MNOU I KDYŽ SI MYSLÍM ŽE SE SE MNOU NESPŘÁTELÍ.JÁ JSEM FAKT HROZNÁ ALE PŘISAHÁM ŽE I KDYŽ NĚCO OKOPÍRUJU TAK VŽDYCKY DÁM ZDROJ PROSÍM PROMIN MI TO.........SI SKVĚLÁ

MOC PROSÍM O HLÁSEK SONB

24. srpna 2009 v 11:32 | NATKA
AHOJKY LIDIŠKY PO DLOUHÉ DOBĚ VÁS PROSÍM O HLÁSEK JE TO SONB.JSEM TAM JAKO Ersebeth.TADY PROSÍM

7000 LIDÍ

22. srpna 2009 v 18:50 | NATKA
LIDI JÁ VÁS MILUJU NEVIM CO ŘÍCT....TOPlist MOC VÁM DĚKKUJU A JSEM RÁDA ŽE SE VÁM TU LIBÍ BRZY SE TĚŠTE NA NEW DESS A PÁ NOVINEK O NARNII,HARRYM A STMÍVÁNÍ.MOC DĚKUJU MILUJU VÁS


PAPA VAŠE Ersebeth
 
 

Reklama